Nakon XTEAM-a, i njegovi sunarodnjaci iz ekipe BLINK su uspjeli osigurati svoje mjesto na završnici Adria CS:GO Prvenstva.

BLINK završio drugi u grupnoj fazi

Adria CS:GO Prvenstvo 2022

Četvrta runda SWISS faze je iza nas i nas samo dva meča dijele od velike završnice Adria CS:GO Prvenstva. Jake Bube i bivši tim 4gloryja su otvorili ovu rundu igrajući mid-match. Jake Bube su nakon treće runde imali omjer od 2-1, dok je ex-4glory pretrpio dva poraza, a ostvario službenu pobjedu protiv ghoulsWa. Ovog puta je tim Alekse “Impulse” Stankića bio i više nego spreman za protivnika. Meču je došao kraj nakon samo dvije kratke mape. U oba slučaja je ex-4glory imao prednost od 12:3 na poluvremenu, a također su obje mape završili istim rezultatom – 16:4.

U istom danu je bio odigran i eliminacijski duel između Illyiransa i Monada. Ivan “pTKKK” Popov i Monad su upisali preko potrebnu pobjedu. Za razliku od prethodnog duela, ovog puta su obje mape bile neizvjesne do samog kraja. Dobro poznati Inferno je Monad završio pobjedom od 16:13 iako je momčad bila u 6:9 zaostatku na poluvremenu. Rezultat je bio isti i na Mirageu, a ovim porazom je albanska momčad Illyrians bila primorana napustiti natjecanje.

Jučer smo stavili kraj četvrtom kolu. Runda je završila velikim iznenađenjem. Naime, BLUEJAYS je u tri mape bio svladan od igrače BLINK-a. Prvo je BLINK dobio Mirage rezultatom od 16:13. Onda su Makedonci uzvratili pobjedom na Infernu (16:9). Malo je falilo da Dust2 ode u produžetke, ali na kraju je BLINK uspio zatvoriti mapu u zadnjoj rundi regularnog dijela. Tako je BLINK nakon XTEAM-a postao druga ekipa koja će uskoro otputovati na LAN završnici u Zagrebu. BLUEJAYS-e u međuvremenu očekuje duel protiv ex-4gloryja za mjesto u LAN finalu.

Možda će vas zanimati: Preko 100 igrača uhapšeno zbog igranja na PUBG Mobile LAN-u Igrači su bili uhapšeni zato što su sudjelovali u organizaciji PUBG Mobile turnira u Bangladešu, gdje je igra ilegalna. Masivna…