U četvrtom kolu CSadria Clan Championshipa dobili smo još jednu ekipu koja je osigurala mjesto u doigravanju, a također smo dobili i još jednu ekipu koja je napustila natjecanje. Momčad SoA napustila je CCCS4 nakon poraza od Gameroidsa.

TRTRR iznenadili Blink odličnom pobjedom

Kosovarska ekipa Blink otišla je u meč protiv TRTRRa kao favorit. Poraz u ovom obračunu za Makedonce značio bi eliminaciju s turnira, stoga su oni dokazali da zaslužuju mjesto u ligi te dobili Kosovare 2-0. Na Nukeu je Atif “gejmzilla” Mustafina momčad odigrala izvrsno na T strani i oni su uspjeli upisati devet rundi u prvom poluvremenu. Nakon solidnog poluvremena za Blink, Makedonci iz TRTRRa su bez problema uradili preokret i dobili 10 rundi na znatno težoj T strani. (Nuke – 16:10).

TRTRR su imali odličan start na Infernu. Nakon brzog niza od pet rundi, Kosovari su uzvratili udarac te upisali sedam rundi. Poluvrijeme je završilo rezultatom od 9-6 za Blink koji su osigurali i prve dvije runde sljedećeg poluvremena. TRTRR su se opet počeli vraćati u igru, a eco pobjeda na 14-14 rezultatu im je osigurala rundu broj 15. Za kraj mape, a i BO3 meča, Jane “-aidKiT” Apostoloski uradio je odličan 1v2 clutch i upisao drugu pobjedu makedonskoj ekipi.

Gameroids preživjeli eliminaciju; GamerS1337 idu u doigravanje

Gameroidsi su u 1-2 poolu dobili sunarodnjake s Kosova, ekipu SoA. I ovaj meč je završio 2-0 rezultatom, a momčad SoA više nećemo vidjeti u ovoj sezoni Clan Championshipa. Na prvoj mapi Mirage, ekipe su bile skoro podjednako dobre te su Gameroidsi jedva proklizali pobjedom od 16-13.

Gameroidsi su igrali puno bolje na njihovoj mapi, Overpass. SoA je pokušala pružiti otpor u prvom poluvremenu, ali Kujtim “gulito” Durmishijevi momci bili su prevelik zalogaj za Serdar “cerber-” Mahmutijev tim i Gameroidsi su eliminirali ekipu SoA s Clan Championshipa. SoA se pridružuju Mladim Nabadačima na popisu eliminiranih ekipa.