Prikazano 1–1 od 1 članaka
Hvala ti, Baro…
Sedam godina je cijela vječnost u esportu. Prije sedam godina najbolja CS:GO ekipa je bila Fnatic nakon osvajanja Katowica i Colognea. Cluj-Napoca Major izgubili su od Envyja. Tog se Majora svi sjećaju. Veliki S1mple će tek godinu kasnije potpisati za Team Liquid. G2 Esports je još bio Gamers2, a Perkz je tek došao u ekipu… […]
