Fnatic Rising nastavlja bez DEPRESHN-a
Hrvatski AWP igrač Filip “DEPRESHN” Jarkić napušta akademiju Fnatica nakon mjesec dana u organizaciji. DEPRESHN van Fnatic Risinga DEPRESHN je iznenadio mnoge kada je na početku kolovza zaigrao za Fnatic Rising. Akademija Fnatica je to vrijeme bila u pripremama za petu sezonu WePlay Academy Leaguea, a svi znamo kako je to završilo. Filip i ekipa […]
DEPRESHN je novi član ekipe Fnatic Rising!
Jedan od najboljih regionalnih CS:GO igrača Filip “DEPRESHN” Jarkić potpisao je za britansku ogranizaciju Fnatic. On će zaigrati za njihov drugi tim Fnatic Rising, objavljeno je juče na Twitteru. DEPRESHN ima novi tim Regionalni CS:GO sve više napreduje, iz dana u dan, dok mnogi igrači sa Balkana svoje mesto nalaze u velikim evropskim, pa i […]

