Prikazano 1–1 od 1 članaka
Fnatic i dalje neporažen; MAD Lions izgubili od RNG-a
Drugi dan Play-In faze na Worldsu završen je rano jutros, a evropski predstavnici dan su završili sa polovičnim učinkom. Fnatic nastavlja dominantnu igru i uzima treću pobedu na turniru, dok su MAD Lions izgubili od RNG-a što je bilo i očekivano. Fnatic i DRX jedine neporažene ekipe u Play-Inu Još jedan zanimljiv dan Worlds takmičenja […]
