Prikazano 1–1 od 1 članaka
Imamo novog hrvatskog FIFA prvaka!
U subotu je odigrana finalna faza Hrvatski Telekom e-Lige, a završetkom lige dobili smo pobjednika druge sezone – to je Teo “I730ITeoI” Radman. Više od dva mjeseca pratimo najbolje hrvatske e-nogometaše na njihovom putu do titule prvaka Hrvatske. Nakon kvalifikacija i doigravanja dobili smo četiri finalista, a Malajski Tapir nam je najavio i polufinalne mečeve […]
