Prikazano 1–1 od 1 članaka
“… imam velike planove za ovaj tim” – Caliph je novi član Rewinda!
Nakon kraće pauze ponovno si u ozbiljnijem timu, kakav je osjećaj ponovno igrati u takvom okruženju? Nije baš bajno. Dok sam igrao s elite.clanom bio sam u jako dobroj formi, bio sam zadovoljan napretkom. Sada je malo lošije, bilo je tjedana kada sam cijepao u Rustu, ali sam svejedno svaki dan igrao DM. Vratiti se […]
