Prikazano 1–1 od 1 članaka
neLo se vraća u MnM Gaming!
Nakon 9 mjeseci natjecateljske pauze, hrvatski R6 igrač Leon “neLo” Pesić vraća se u kompetitivne vode, a predstavljat će svoju staru organizaciju – MnM Gaming! 24-godišnji Riječanin svoje prve natjecateljske rezultate postizao je u istoj organizaciji. Natjecali su se na raznim regionalnim turnirima, a najbolji rezultat tadašnje petorke je pobjeda u finalu Challenger League Season […]
