Prikazano 1–1 od 1 članaka
Igrač ONYXa tuži rusku esport organizaciju?!
Vlаdуslаv “bondik” Nеchуроrchuk, novi igrač ONYXa, uskoro planira tužiti rusku organizaciju Winstrike zbog neisplate novca Ukrajincu! Bondik je branio boje Winstrikea od ožujka 2019. pa sve do kraja 2020. godine kada su on i Aidyn “KrizzeN” Turlybekov napustili organizaciju. Krajem trećeg mjeseca 2021. godine su svi ostali igrači odlučili napustiti tim. Organizacija već mjesecima duguje […]
