NK Osijek ulazi u FIFU; sljedeća igra je LoL?!
Hrvatski NK Osijek je novi nogometni klub koji će okušati svoj sreću u esport industriji – klub je otkrio svoje FIFA igrače, a blizu su i potpisivanju League of Legends rostera. Hrvatski nogometni klubovi su u više navrata sudjelovali u raznim esport projektima, ali osim NK Rudeša, timovi nisu bili spremni posvetiti se ozbiljnijim planovima. […]
Rimac, Infinum i drugi na humanitarnom CS:GO turniru
Odmah po završetku Counter Pita u Splitu imamo još jedan zanimljiv event – u Zagrebu se 19.3. održava zanimljivo Counter-Strike natjecanje humanitarnog karaktera imena GG.Me! Tehnološki divovi u humanitarnom CS:GO okršaju GG.Me ili Good Game je natjecanje koje će okupiti domaće tehnološke tvrtke kao što su Bellabeat, Rimac Automobili, Infinum, Nanobit i mnoge druge. Cilj turnira je prikupljanje sredstava za […]

