Imamo novog hrvatskog FIFA prvaka!
U subotu je odigrana finalna faza Hrvatski Telekom e-Lige, a završetkom lige dobili smo pobjednika druge sezone – to je Teo “I730ITeoI” Radman. Više od dva mjeseca pratimo najbolje hrvatske e-nogometaše na njihovom putu do titule prvaka Hrvatske. Nakon kvalifikacija i doigravanja dobili smo četiri finalista, a Malajski Tapir nam je najavio i polufinalne mečeve […]
Četiri igrača u borbi za titulu prvaka Hrvatski Telekom e-Lige!
U subotu se igra finalna faza druge sezone Hrvatski Telekom e-Lige, a finalisti se bore za nagradni fond od čak 18.000kn! Kvalifikacije, doigravanje, a sada i finale. Zadnja dva mjeseca bila su ispunjena svakodnevnom FIFA akcijom koja je još jednom okupila najbolje hrvatske e-nogometaše na jednom mjestu. Devet klubova sudjelovalo je u drugoj sezoni ovog […]

