Prikazano 1–1 od 1 članaka
Igrači pozitivni na COVID pred sam početak Six Invitationala
Danas počinje Rainbow Six Siege Invitational 2022, a juče je na twitteru R6 Esports objavio da je puno igrača nakon testova pozitivno na koronu. Six Invitational 2022 Samo dan nakon početka takmičenja igrači iz timova Elevate, Team Empire, Natus Vincere, Oxygen Esports, FURIA Esports, i trenutnih šampiona Ninjas in Pyjamas pozitivni su na koronu. Igrači […]
