Overwatch League ulazi u četvrti tjedan
Uskoro završava prva faza Overwatch League. Preostala su još samo dva tjedna natjecanja prije nego započne prijelazni rok i ulazak u drugu od četiri faze. Na vrhu tablice očekivano se nalaze Seoul Dynasty, New York Excelsior i London Spitfire. Tri ekipe sastavljene isključivo od korejskih igrača. Samo jedna ekipa bez pobjede Nakon tri tjedna sve […]
Korejci dominantni u Overwatch League
Overwatch League je dosad potvrdio ono što smo već znali, južnokorejski igrači najbolji su na svijetu. U dosadašnjem dijelu lige u pravilu pobjeđuje onaj tim koji ima više korejskih igrača bez obzira predstavljaju li oni London, New York ili Seul. Nakon prvog tjedna OWL četiri tima bez poraza Prvi tjedan Overwatch League obilježile su ekipe s […]

