Prikazano 1–2 od 2 članaka
Američka regija gubi jedno mjesto na Majorima
Timovi iz Sjeverne i Južne Amerike nastavili su niz loših rezultata i na IEM Rio Majoru, a to će imati svoje posljedice. Europa će imati 17 predstavnika u Parizu Valve je ove godine najavio velike promjene što se tiče kvalifikacija na Major. Zamijenio je sustav bodova s direktnim RMR kvalifikacijama i smanjio broj regija od […]
NRG dvostruki prvak Sjeverne Amerike!
Prošlu nedjelju odigran je proljetni sjevernoamerički RLCS X Major – favoriti NRG porazili su G2 Esports u finalu! Format je bio isti kao i na europskom Majoru. U obje grupe favoriti su izborili plasman za top 8, u prvoj grupi prvi seed uzeo je Rogue, a u drugoj G2 Esports. U grupi B gledali smo […]

