NeLo će zaigrati na predstojećem Six Invitationalu!
Hrvatski igrač i MNM Gaming su uspjeli nadigrati protivnike u dvostrukom ždrijebu i napredovati na veliki Six Invitational 2022. NeLo i MNM idu u Stockholm! Britanska organizacija MNM Gaming i Leon “neLo” Pesić su završili godinu na odličan način tako što su osvojili European Challenger League 2021, a nakon toga i kvalifikacije za iduću sezonu […]
neLo se vraća u MnM Gaming!
Nakon 9 mjeseci natjecateljske pauze, hrvatski R6 igrač Leon “neLo” Pesić vraća se u kompetitivne vode, a predstavljat će svoju staru organizaciju – MnM Gaming! 24-godišnji Riječanin svoje prve natjecateljske rezultate postizao je u istoj organizaciji. Natjecali su se na raznim regionalnim turnirima, a najbolji rezultat tadašnje petorke je pobjeda u finalu Challenger League Season […]

