Tijekom proteklog perioda završena je i faza doigravanja Hrvatski Telekom e-Lige. Ligu u organizaciji Hrvatskog Telekoma i Good Game Globala trenutno su preživjela 32 e-nogometaša, po osam iz svakog kluba.

Ovi će predstavnici svojih klubova u nadolazećem periodu igrati fazu klupskog doigravanja gdje će samo dva igrača iz svakog kluba izboriti mjesto u finalnoj fazi lige. Po dva predstavnika iz HNK Hajduka, GNK Dinama, HNK Rijeke te NK Osijeka će zajedno s profesionalnim nogometašima spomenutih ekipa igrati finalnu fazu natjecanja.

Hrvatski Telekom e-Liga je na društvenim mrežama nedavno predstavila sve kvalificirane igrače lige. Natjecatelji HNK Rijeke su prvi završili prvi playoff turnira. Turnicboys, vrcan3001, Lord_Krle97 i ozrenzibo su prva polovica natjecatelja klupskih kvalifikacija za Rijeku. Druga polovica sastoji se od Edvin009CRO, ImbraCro, ReusCro i PoweredByGemist.

Sljedeći klub bio je GNK Dinamo. Zd_dalmatinac, HRVoje-1995, FilipZg2606 kao i Valentino0302 borit će se za dva mjesta u finalnoj fazi. U ovoj borbi će im se pridružiti i 1730lTeol, Djoker_nole123, galeb01 te MarkoDuca. Najbolje trenutke dosadašnje igre GNK Dinamo pogledajte u plejlisti ispod:

Već idućeg dana poznati su bili i igrači nogometnog kluba Osijek. Zagoos17, Mudri14, Fichole991, KukiFP99, stjepkoo1997, rij03x0tic, nidja11 i kadyxq su dio klubskog doigravanja Osijeka, a samo će dva uspjeti dogurati do velike završnice ovog prvenstva:

Zadnji klub koji je završio online playoff fazu bio je HNK Hajduk Split. Osam igrača koja su kompletirala listu 32 e-nogometaša su: Toniradoni, BlamingMyTeammat, TorcitaSplitinnb, teo_v01, dani447799, Getgonekiddo, Jura1899, Cano19__11.

Pozivamo vas da nastavite pratiti ligu na YouTube kanalu Hrvatski Telekom e-Lige i pripremate se za početak finalne faze. Završnica lige bit će prenošena uživo, a prvak ovog natjecanja osvojit će novu PlayStation 5 konzolu.